| dines14 a întrebat:

Buna tpu...cum pot sa imi cresc canalul de youtube fara promovare daca sunteti interesati https://www.youtube.com/channel/UCAmtFesoYs-5ztv-ZQDz53g e canalul meu de gaming.Si daca se poate un nume de blog unde pot promova.

P.S.:ce parere aveti de canal? Cel mai explicit ia funda.,,,

Răspuns Câştigător
| PanadesoimTransformice a răspuns:

O să încerc să te ajut eu, cu niște sfaturi, gratuite. Nu ai nevoie de multă promovare, ținând cont că pe Youtube poți primii milioane de vizionări în doar câteva zile.

1. Pune titluri mai interesante și atrăgătoare care să te facă să apeși click.

2. Încearcă să pui descrieri interesante, de exemplu :
[Contact : XXXX@XXX.XXx
Reload-ul va fi raportat.
O productie originala XXX]

3. Folosește un editor de videoclipuri și adaugă un intro și un final, cu credite, ca la unele filme. Ți-aș recomanda Movie Maker 2012, acest editor continuă să fie top 1! Link de descărcare : http://windows-movie-maker-2012.en.softonic.com/

5. Adaugă anotări, cu butoane pentru subscribe (abonare).

6. Distribuie videoclipul tău și canalul tău, de asemenea pe toate rețelele de socializare, promovează-l, găsește-ți prieteni Youtuberi, schimbați între voi reclame.

Acestea sunt sfaturile pe care ți le pot da. Sper că te-am ajutat!

Succes în continuare la videoclipuri!

Fundă? c:

| dines14 explică (pentru PanadesoimTransformice):

Acum cred ca Sony vegas e mai bun decat movie maker

| PanadesoimTransformice a răspuns (pentru dines14):

Hmm, dacă tot vorbim, îmi dai și mie o...

FUNDĂ? big grin

4 răspunsuri:
| ViorelMarian a răspuns:

Vacem schim de reclame? eu mentionez canalul tau si tu pe al meu... ce zici

Uite link

| ViorelMarian a răspuns:

Vacem schim de reclame? eu mentionez canalul tau si tu pe al meu... ce zici

Uite link https://m.youtube.com/channel/UCkGef46LnCJiwNkODRnEipQ