| funny_9159 a întrebat:

Cum pot sa mut un prieten in alt grup ma refer pe Yahoo! Messenge?

Răspuns Câştigător
| bobby90 a răspuns:

Click dreapta pe persoana respectiva/move to group, sau mai simplu il tragi si il pui unde vrei exact cum ai trage o imagine sa o trimiti pe messenger. Succes!

9 răspunsuri:
| claudiu89 a răspuns:

Sau dai click dreapta pe contact si Move to Group... apoi alegi grupul.

| crmr a răspuns:

Pur si simplu il tragi de acolo cu clik stanga si il duci in ce grup vrei tu. funda?

| Mafia4ever a răspuns:

Pai dai un clik, de fapt tii acel click apasat pe acel prieten si mergi in jos sau in sus, depinde unde ai grupul si dupa iti iei mana dupa mouse si gata, l-ai mutat

| deea221 a răspuns:

Pui clik pe el si il tragi in in grupul care doresti

| MGF a răspuns:

Dai click cu mause-ul pe prieten si tii apasau si misti mause-ul spre grupul dorit

| Sebytzu_9214 a răspuns:

Dai clic pe el si tii apasat in timp ce il muti in ce grup vreiwinking

| UnBaiatPeNumesergiu a răspuns:

Pur si simplu: tii click stanga apasat pe numele lui si te duci cu el unde e grupul respectiv.

| laur_2968 a răspuns:

Dai click dreapta pe prietenu tau si ii dai click pe ''mutare in grupul...''si selectezi grupul

| Diida a răspuns:

Apesi pe acel prieten si il duci in alt grup.Nu uita trebuie sa tii apasat