| Luci88 a întrebat:

cum sa deschid calc direct in safe mode? Trebuie sa apas pe vreun buton cand il deschid? F

Răspuns Câştigător
| marianape a răspuns:

Trebuie sa apesi tasta F8 de mai multe ori imediat dupa ce i-ai dat drumul. In mod normal, trebuie apasat odata, insa pentru a nu rata momentul eu apas de cateva ori.

1 răspuns:
| UniKoolVasy a răspuns:

Daca ai windows 7 ultimate cand deschizi calculatorul iti apare: Start Windows Normally si mai sus Start Windows in Safe Mode (cel putin asa e la mine)
Dar depinde de care windows ai big grin