| anonim_4396 a întrebat:

Cum intru in Safe Mode in Windows XP? Pe ce tasta trebuie sa apas ca sa intru(pe F8 am apasat dar nu este tasta potrivita)?

8 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

F8 si selectezi din lista care apare. Asta tine de windows si nu poate fi alta tasta dar trebuie sa stii cand apesi.

| K0sti a răspuns:

F8 ESTE chiar tasta potrivita!

| Clarx a răspuns (pentru K0sti):

Cand apas F8, nu-mi apare Safe Mode, ci doar numele driverelor.

| K0sti a răspuns (pentru Clarx):

Exista un moment anume dupa bootare cand apesti tasta aia, daca apesi mai devreme sau mai tarziu...ai ratat succesul!

| Clarx a răspuns (pentru K0sti):

Si cam cand ar fi acel moment?

| mititelumarius a răspuns:

Incearca F9, F11, F12.

| mititelumarius a răspuns:

Se poate sa nu-ti functioneze tasta F8. Apasa continuu la pornirea calculatorului.

| mititelumarius a răspuns:

Apasa continuu in primele 20 secunde imediat dupa ce il pornesti.