| Luci88 a întrebat:

cum sa pun windows xp pe un stick usb, Toshiba de 16 gb? Trebuie vreun program ceva? Eu am pus asa windowsu pe stick dar nu merge. Va multumesc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Programul "Rufus" este gratuit si cel mai usor de lucrat cu el. Trebuie sa mai ai si o imagine.ISO a Windowsului.

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Imaginea bootabila iso se poate monta pe un stick usb cu softul Rufus.
Instructiuni gasesti pe net. Nu am intampinat probleme cu el. Il recomand!

| LePotato a răspuns:

Eu folosesc "wintoflash", uite și un tutorial:

https://www.youtube.com/watch?v=XqO4fEDV7R0

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

De ce windows XP a aparut 10 si inca mai folosesti XP? Pe bune...