| DarKnNNeS a întrebat:

Am stick 2 gb cu windows xp bootabil. si nu stiu cum sa instalez pe laptop.eu acum am windows 7 ultimate ce trebuie sa fac sa instalez windowsu de pe stick! Funda sad

2 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Prima data trebuie sa stergi 7-le că altfel in veci nu instalezi XP peste 7 doar invers. Recomand formatarea partitiei C intai cu un bootabil HirenBoot sau ceva similar apoi setarea biosului sa booteze de pe USB si poti instala XP de pe USB.

| DarKnNNeS explică (pentru DoarImpreuna):

Mda//nu stiu cum sa fac... stiu sa instalez windows dar asta nu