| Raluca_6071 a întrebat:

big grin
Am si eu nevoie de o parere. vreau sa-mi iau un telefon nou. Pana acum cateva zile ma hotarasem sa raman la Sony Ericsson W995, iar acum am vazut unul mai bun ca el, Sony Ericsson Satio.

Voi care credeti ca merita?

Primul costa 12 mil, al 2-lea 14... Merita sa dau 14 mil? Mentionez ca are camera de 12 mp. iar celalat de 8. voi ce credeti?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ia-ti un IPhone 3GS si ai terminat http://www.okazii.ro/......cabil.html ai 300. 000 de aplicatii si jocuri si wireless!

| pitbull60 a răspuns:

Buna! In principiu atunci cand vrei sa iti cumperi un telefon nou trebuie sa te gandesti c-am la ce il vei folosi mai mult.(Vorbit, camera foto/video/muzica)daca il vrei doar pentru atat poti sa te rezumi la w995 daca vrei si aplicatii. practic un smartphone.Se Satio iti va satisface orice dorinta ata la capitolul Muzica cat si la Camera foto/video, aplicatii si cate si mai cate.si in plus gandeste-te ca e diferenta de 2 mil. parerea mea e ca ar trebui sa iti cumperi Satio.

| larousee a răspuns:

Din comparatiile de pe net, atat din Romania cat si de dincolo, observ ca Satio nu prea merita 2mil in plus. si ca w995 e mai ok.

| sandrin4sabin a răspuns:

E mai buna o camera foto profesionala tongue si orice telefon cu o camera de 2 mpx la 100 leitongue