| BumtSii a întrebat:

Buna TPU big hug !
Am si eu o problema cam grava :-s . Azi dimineata am vrut sa intru sa vad niste poze in pc , dar SURPRIZA ele nu mai erau . Au disparut asa ca prin minune straight face
Ce pot sa fac ? Ieri seara le aveam . Acum ?! cauta da nu gasesti winking
Mentionez ca nu a umblat nimeni in PC de aseara pana azi-dimineata care persoana am fost eu cand l-am deschis .
Va rog daca ma puteti ajuta va raman datoare . Chiar tin mult la acele poze .
Funda + vot

Răspuns Câştigător
| omega a răspuns:

S-ar putea sa ai un virus. uite aici si vezi daca le gasesti http://www.recovermyfiles.com/# dai pe download si instalezi.

2 răspunsuri:
| JustSimple a răspuns:

Pai poate cineva a reusit sa-ti sparga parola si ti-a sters...asta se poate face si de pe alt calculator cu un program special...dezactiveaza modul cu parola sau schimb-o! e mai greu sa spargi calculatorul cuiva daca acel cineva nu are parola acum sa stii ca pozele sunt bun pierdute
funda?

| TurnOn a răspuns:

Pai...daca le aveai intr-un fisier deschide my computer si da acolo sa cauti fisiere si scrie numele fisierului...altceva nu stiu ce sa faci!