| anonim_4396 a întrebat:

Dacă deblochez o persoana pe Facebook, acea persoană va fi notificata ca am deblocat-o?

Răspuns Câştigător
| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Daca blochezi o persoana, aceasta nu va fi anuntata si nici nu va putea vedea daca ai blocat-o. Acelasi caz se aplica si pentru deblocarea ei. Nu va vedea si nici nu va fi notificata ca ai deblocat-o

| Werrich a răspuns (pentru mustafateke7):

Persoana aceea va putea vedea dacă a blocat-o, poate verifica de pe un alt cont de Facebook și va vedea ca Alinnn l-a blocat.

| Alinnnnnnnnnnn a răspuns (pentru Werrich):

Mersi! ????

11 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

big grin Cand blochezi pe cineva pe Facebook, profilul tau va disparea, acea persoana nu iti va mai putea vedea profilul (asta se intampla si daca dezactiveaza contul). Deci cand deblochezi, iti va putea revedea profilul. Dar pe Facebook nu iti apare lista cu cine te-a blocat, nu stii cine te blocheaza, doar dispar profilurile.
Daca ii blochezi mesajele nu-ti mai poate trimite mesaje, daca ii blochezi profilul nu-ti mai poate vedea profilul.
Deci o sa stie ca ai deblocat, daca iti verifica profilul.

| Kajun a răspuns:

Nu