| Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

Bună TPU, dacă îmi achiziționez cardul DIGI SMART CAM CI+ am un semnal mai bun față de un decodor?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Digi Smart Cam este compatibil numai cu televizoarele certificate CI+ și este destinat clienților care au ales pachetul digital. Vezi canale in plus (cu cartela pentru care platesti un abonament lunar) si la o caliate mai buna.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! "sierra1" are partial dreptate: daca nu este cablul pentru semnal digital nu ai ce face cu cardul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur ca da.

| sierra1 a răspuns:

Sigur că NU - semnalul e exact același!