| Luci88 a întrebat:

dati-mi si mie un program de modificat poze, asa mai pentru copii! Funda, mersiii

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://fotoflexer.com/

| RuxyzLOL a răspuns:

Photoscape e cel mai bun.zic. big grin

Funda? puppy dog eyes

| AnaHash a răspuns:

Încearcă Photoscape. E ușor de folosit.

| Lushian a răspuns:

Contacteaza-ma pe, https://botosani69.wordpress.com

| SabinaMonyca26 a răspuns:

Buna! Iti recomand in primul rand "Photoscape",program ce poate fi instalat in calculator si are destul de multe facilitati si cu ajutorul caruia poti modifica poze la un nivel mai inalt, dar de asemenea iti recomand si un program on line, care se numeste "Pizap"-este un program dragut, simplu(evident ca nu e mai bun decat photoscape), dar care are chestii dragute. Sper sa iti placa.

| goofyk a răspuns:

Photoshop