| ElenaMădălina19 a întrebat:

de ce cand intru pe youtube sau pe filme mi se restarteaza pc-ul?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Sunt tot felul de virusuri enervante, decat sa te chinui iti zic mai bine reinstaleaza windows-ul.

| Blamely a răspuns:

Probabil e din cauza unui virus. Formatează partițiile și eventual reinstalează windows-ul.

| ElenaMădălina19 explică:

Acum 1 sapt. mi-am reinstalat windows-ul la inceput a mers dar dupa aia nu, catedoata mi se mai blocheaza si imi apare ceva cu catalyst control center