| ShakeStar2000 a întrebat:

De ce nu ma pot conecta la Facebook pe laptop? Pun parola si e-mail-ul, dar imi scrie asa : Te rugăm să încerci din nou mai târziu
Ai încercat de prea multe ori. Te rugăm să încerci din nou mai târziu. Am incercat mai tarziu, dar degeaba. Ajutati-ma va rog ce pot face sa nu-mi mai arate asa?

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Accelasi cont de pe alt device merge? In caz ca da, incearca sa stergi cookye.

| stcalin a răspuns:

Nu bagi parola corect! Incearca sa dai recuperare parola si verifica e-mailul folosit pentru crearea contului de Facebook. Schimba parola!

| ShakeStar2000 explică (pentru stcalin):

Am incercat dar nu merge. Tot asa imi arata.