| valimihai154 a întrebat:

Buna TPU ..de ceva vreme vreau sa imi pun internet si antena Orange dar cand i-am sunat mi s-a spus sa trimit poze dupa buletin si factura la lumina pe acest e-mail: Vanzari.tv@elcom.ro si nu stiu cum sa fac, vreau ajutorul vostru. va rog...

Funda.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este normal sa ti se ceara asa ceva.Mergi mai bine direct la Orange(asta inteleg)si cere lamuriri.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Dorim sa verificam si noi aceasta situatie, te vom contacta in privat.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Nonameagain a răspuns:

Mergi direct la ei. Un act de proprietate e necesar. Dar nu prin mail.