| GeorgyDeea a întrebat:

Buna tpu..de curand am primit un lg kp502..si as vrea sa stiu daca este SmartPhone?

Răspuns Câştigător
| vladlove123 a răspuns:

Nu, LG kp502 nu este smartphone, decat cele cu wifi, cele de la Samsung galaxy, LG optimus one, si telefoanele cu sistem de operare android sau symbian. Funda?

3 răspunsuri:
| Acaikus a răspuns:

LG KP502 nu este un SmartPhone. De obicei SmartPhone-urile au Sistemul de operare Android sau IOS

| M1sHu a răspuns:

Buna. Din pacate nu este un smartPhone. este un model mai vechi

Funda? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este, este doar un telefon telefon, un smartphone ar fi daca ar avea instalat pe el sistemul de operare Android sau Windows Phone 7, pantru ca iOS este prezent doar pe iPhone-uri. Si nu, nu poti sa instalezi Android sau Windows Phone 7 pe LG Cookie KP 502.