| Dienutza_3683 a întrebat:

De curând am un iPod touch si mi-am pus câteva aplicaţii pe el,dar folosindu-mă de calculator, deoarece atunci când vreau sa descarc o apicatie nu-mi merge: intru in app store. Îmi aleg un joc, apas pe el si apas pe free, atunci îmi apare ca se instaleaza si mai departe m.am blocat aplicatia nu îmi apare pe ecran... Cine ma plate ajuta?

Răspuns Câştigător
| xloverush a răspuns:

Aha,deci... sunt doua variante : ori Ipod-ul Touch al tau are troubleshooting (e ceva cam naspa, trebuie dus la cineva care se pricepe sa il repare, e legat de sistem, se intalneste si la calculatoare ) ori nu ai memorie pe el.

1 răspuns:
| Dienutza_3683 explică:

Multumesc, dar am reușit între timp. Nici acum. Nu știu ce avea... Dar am încercat s-a descarc niște aplicații pe un iPhone, folosindu-mă de contul meu și pana la urma am observat ca de atunci merge și pe iPod.