| kidulov3you a întrebat:

De curand mi-am cumparat un telefon VODAFONE 455 si nu gasesc jocuri pentru el. Am auzit ca am nevoie de jocuri. jar sau. jad dar nu imi merg. Add abel_yoyo98 cine ma ajuta are funda

Răspuns Câştigător
| Kiduutza a răspuns:

Buna...si eu am acest telefon, nu are jocuri.Am cautat peste tot si in plus am ghidul de la acest telefon, si in ghid nu pomeneste nimic de jocuri.cryingcrying am intrebat si pe cei de la Vodafone si auu zis ca nu are jocuri! Funda?

1 răspuns:
| redfear2694 a răspuns:

Are jocuri...Intri la Aplicatii dupa jos de tot scrie mic aplicatii si acolo apar jocurile tongue