| PupDavid a întrebat:

de curand mi-am luat un laptop! ma rog nu este asa de sofisticat dar nici slab.as vrea sa stiu cat m-as putea juca pe el, si daca am voie sa ma joc pe el! am inteles de la altcineva ca laptopurile nu sunt pentru jocuri...(se strica ff repede, se strica tastatura. chestii din astea) astept parerile voastre. dau funabig grin:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptopurile din ziua de azi suporta si jocuri, chiar daca nu sunt dedicate acestora. Acum depinde de ce si cat de joci pentru ca, intr-adevar, pot uza componentele. Cat sa te joci nu poate spune nimeni, ca fiecare componenta e altfel, dar in general te opresti cand o ia cooler-ul razna si sa incalzeste foarte tare.

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu se strica nimic atita timp cit nu dai cu ele de pamint sau sa bati in el cu pumnii sau mai stiu eu cu ce din cauza ca tea impuscat nu stiu cine intr-un joc.Deci daca ai asa un temperament din asta mai violent cind joci jocuri cu siguranta ca o sa ramai fara toate tastele si probabil o sa-l faci bucati in citeva zile. Daca esti linistit nu se va intimpla nimic rau.Acum tu alegi stiind cum esti.Bafta

| tr3ig a răspuns:

Eu il am pe al meu de 5 ani de zile, sta aprins 18 ore din 24 pe zi, si m-am jucat pe el toate jocurile pe care le suporta (nu e deloc performant). acum depinde de cat e al tau de bun, ce ventilare are, si mai multe chestii.