| marcooooo a întrebat:

De fiecare data cand intu pe calculator programele sunt mai mare tot este cu zoom.Mai patest unele dati ca sa fie normal dar cel mai multe sunt asa cu zoom. Imi puteti spune cum sa remediez aceasta problema?

2 răspunsuri:
| Sheldon a răspuns:

Tii apasat pe tasta Ctrl si scroll de la mouse in sus sau jos.
pentru marire sau micsorare.

| bonico a răspuns:

Schimba rezolutia calculatorului.
Click dreapta pe desktop - alegi screen resolution si schimbi rezolutia din butonul radio in sus pana unde iti arata rezolutie recomandata. Apply si ok...