| deyutzzza a întrebat:

Imi puteti spune va rog programe gratuite care repara programele stricate din calculator

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru a repara si optimiza windows descarca Advanced SystemCare PRO de aici http://romania-inedit.3xforum.ro/......ro_V3_7_3/ vezi ca ai instructiuni de lansare a programului acolo! Pentru a repara alte programe nu exista decat singura modalitate este sa le reinstalezi!
sper ca ti-am fost de folos! bafta!

2 răspunsuri:
| wraithdesigner a răspuns:

Ce program "stricat" ai?

ps: nu exista programe care sa repare alte programe, si mai ales gratuite laughing

| Sorin_4540 a răspuns:

De asta chiar n-am auzit laughing