| qwerty101010 a întrebat:

De la un timp pe ce sait de vazut filme sau seriale intru sau chiar pe youtube nu merge sa pun pauza din click cum faceam de obicei ci merge numai din space si nu merge sa maresc ecranul. Nu stiu ce sa fac. Help me. Cela mai bun raspuns [rimeste fundita. Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| cLeriQue a răspuns:

Reinstalează chrome. Cred că ai ceva extensii pe acolo inutile, toolbar-uri şi alte treburi.

| qwerty101010 explică (pentru cLeriQue):

O sa incerc. Oricum iti multumesc mult de tot de ajutor

12 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Schimba browserul, recomand Chrome.
Succes!

| qwerty101010 explică (pentru WR104):

Deja folosesc Chrome

| cLeriQue a răspuns:

Dar ţie îţi merge click stânga la mouse în general?

| cLeriQue a răspuns:

Ok, întâi verifică dacă ai instalat Java şi Flash Player şi foloseşte Chrome (are deja instalat flash player) sau Mozilla Firefox ca browser. în altă ordine de idei verifică dacă ai instalat driver-ul plăcii video. Cu ce ţi-am zis eu aici trebuie să meargă 100%. Dacă nu merge, ai un malware pe undeva in PC şi trebuie să dai o scanare deep cu Avira (antivirus gratuit, bun şi consumă putin, garantat).

| qwerty101010 explică (pentru cLeriQue):

Ce-i ala un malware?

| WR104 a răspuns (pentru qwerty101010):

Cred ca ai nevoie doar de o reinstalare de driver al mouse lui sau chiar un update.

| cLeriQue a răspuns:

Malware...în traducere liberă înseamnă "soft rău intenţionat" adică toata gama de: viruşi, trojeni, viermi, spyware, adware şi tot aşa care iţi infectează PC-ul, fiecare având altă treabă în el.

| qwerty101010 explică (pentru cLeriQue):

Eu am eset nod 32 antivirus 5 si chiar acum mi-am scanat PC si nu am virusi in el. Nu stiu ce as putea face in legatura cu problema aceea

| qwerty101010 explică (pentru cLeriQue):

Cred ca browserul e de vina. Am intrat cu Internet Explorer si merge sa pun pauza din click si toate alea happy

| cLeriQue a răspuns:

Cu plăcere.