| GabrielaS13 a întrebat:

De un timp la castile de la telefon imi merge doar o casca. Se poate repara? Sau trebuie sa iau altele?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Mai invarte de mufa. Daca ai jack. Posibil sa nu faca contact. Daca tot nu merge ia-ti altele.

4 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Nici nu ai cum dracu sa le repari, cumpara altele sunt 150 de mii vechi

| Andeuta a răspuns:

Sa sti ca nu sunt scumpe castile, mai bine iti cumperi altele eu asa am facutbig grin

| GabrielaS13 explică:

Chestia e ca eu nu am jack.

| Antonio23 a răspuns:

Trebuie sa tii mereu mufa intr-o anumita pozitie pentru contact...
Mai bine cumparati altele