| Stefan2111 a întrebat:

Buna [TPU]
Deci, am scos GTA Vice City [ala vechi] si vreau sa imi bag niste motociclete si masini in el. Am incercat cu tot felul de programe dar nu am reusit nici cumthinking Poate stie vreunu` de aici o metoda simpla asa pas cu pas sa ma ajute si pe mine va rog. Thx:X

ps:acord fundita.

5 răspunsuri:
| Stefan2111 explică:

Dar prin fisierele jocului nu gasesc gta3.imgsad. ce sa fac?

| hONEST a răspuns:

Cu Vice City nu sunt asa sigur, dar poate merge cu imgtools 2. 0 : deschizi imaginea gta3.img si inlocuiesti fisierele respective (pcj600. dff->replace pcj600. dff), dar asta depinde de formatul in care le ai tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dfgse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, deci ai scos gta [ala] vechi cum ca vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu imgtools dar cum l-ai gasit pe ala vechi ca eu unu nul mai gasesc si las vrea daca stii zi-mi si mie pe dragos_dadu90