| andreyyya a întrebat:

Dupa cum s-a vehiculat pe facebook in ultimul timp, a devenit extrem de populara o noua metoda de a vedea cine ti-a vizualizat profilul: acea metoda in care dai click dreapta pe "view page source", apoi faci ctrl+f, introduci "friendslist", iti apar niste coduri pe care le inserezi apoi in casuta de facebook si "cica" iti apar persoanele care iti vizualizeaza cel mai des profilul. Eu personal nu cred in veridicitatea acestei metode dar as vrea sa consult si alte pareri. Voi ce credeti, ati testat metoda, functioneaza sau este doar o pacaleala? Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa cum cei de la facebook au zis de atatea ori, informatia asta nu au facut-o si nici nu o vor face publica vreodata. Iar in codul sursa a paginii nu vei vedea niciodata informatii care teoretic sunt tinute doar pe serverele lor, in codul sursa a paginii vei vedea ceea ce este afisat vizual in pagina

| AndyAndrei77 a răspuns:

Tocmai am incercat eu si merge. Fara nici o gluma, de aici am luat informatia http://www.wikihow.com/See-Who-You-are-Most-Connected-to-on-Facebook

| AndyAndrei77 a răspuns:

De fapt, scuze, te-am indus in eroare. Metoda aia este pentru cine s-a conectat cu tine (cine ti-a dat like, cine a comentat la un post etc), nu exista metoda de vazut cine ti-a vizitat profilul.