| Vi1rus a întrebat:

e bine daca dezactivez updateurile din windows 8.1?

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Si la windows 7, si la 8.1 majoritatea update-urilor sunt pentru securitate care ingreuneaza mai mult pc-ul. Deci, nu sunt necesare acele update-uri.

| gelu1970 a răspuns:

Daca il ai activat e o prostie sa dezactivezi update. indiferent de sistemul operativ folosit, in momentul cand nu faci update incep problemele de securitate sau incompatibilitate. sistemele operative fara update e ca mancarea fara pic de sare. tu fa cum crezi ca e mai bine.

| Eduard619 a răspuns:

Teoretic nu se mai intaleaza nimic nou decat daca le descarci tu dar nu e niciun pericol big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Daca windows-ul e loriginal, lasa sa-si fac update. Daca e piratat, nu-l lasa.
Nu lasi de asemenea sa-si faca update daca ai internetul slab pentru ca in timpul updatelor, broserul se va misca greu.De asemenea nu e chiar bine sa-si faca update daca ai internet cu limita de conexiune.(trafic limitat)
Gelu a spus bine, dar numa in cazul in care windows-ul e original.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine sa pui ulei de motor si antigel unei masini?

| Hania_Serar_1990 a răspuns:

Eu intotdeauna le dezactivez de pe toate windows-urile...