| Andrei900Boss a întrebat:

Buna TPU.

Este fake drakemall? Am vazut la Youtuberi ca site-ul este total fals dar m-ar interesa, nu vreau sa zic obiecte scumpe, chiar iti vine comanda? Si daca sa zic ca am noroc sa-mi pice ceas sau un scaun de gaming sau un laptop chiar iti vine comanda? Daca nu am noroc si imi pica alte obiecte ca nu bag mult 7 euro sau maxim 10 chiar vine comanda sau este fals?

8 răspunsuri:
| PotterHead394394 a răspuns:

Comanda vine, dar sunt sanse foarte mici sa pice ceva bun

| Andrei900Boss explică (pentru PotterHead394394):

Pai asta ma interesa pun addresa si imi vine comanda. dar de unde iti vine? ca nu cred ca in Romania.

| Andrei900Boss explică (pentru PotterHead394394):

Si sunt sansele daca te uici te poti uita sansele. pe site! poate iti pica asta daca ai 100% bulan mare. 1100 euro! laughing) adica daca ai bulan mare! iti va pica ceva in valoare de 1100.

| Wr3nch a răspuns:

Iti vine in Romania dar pot sa iti ceara bani in plus pentru livrare+ taxe la vama. Mai degraba comanzi de pe AllieExpress ca e aceiasi calitate laughing) PS. Se livreza la un oficiu postal pe care il alegi tu, daca ai noroc poate e unul in zona unde stai.

| Andrei900Boss explică (pentru Wr3nch):

Adica bag bani pe site la livrare costa 10 euro parca si platesc iar ca sa-mi da produsul? adica de 3 ori adica platesc dublu? si platesc si vama?

| Andrei900Boss explică (pentru Wr3nch):

Adica hai platesc bag 20 euro si imi pica ceva mai platesc iar 10 euro platesc si livrarea in Romania si vama. am stiut ca e gratuit vama si posta adica practic am platit transportul pe site-ul lor daca te uiti scrie 10 euro ca sa-ti vina produsul si 20 ca sa bagi pe site. sau cat vrei. asta inseamna ca platesc Dublu, triplu?

| Wr3nch a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Exacthappy Daca site-ul nu trimite produsele din Europa se plateste vama. Si pe site scrie ca vei plati livrarea in functie de zona. De asta nu recomand. In plus din punct de vedere calitativ nu vor fi grozave.

| Andrei900Boss explică (pentru Wr3nch):

Adica ca sa ma gandesc platesc 20 euro si inca 10 euro ca sa vina si iar platesc transportul Bucuresti si iar platesc vama ca sa-mi vina produsul ce dracului. adica platesc de 1 data de 2 ori de 3 ori de 4 ori! ce sunt ma camatari laughing pe alte site platesc doar 1 data sau de 2 ori nu de 4 ori ce naiba. cred ca e fake site-ul asta. ce zic si Youtuberi. wtf. eu am vrut sa-mi bag bani sa vad ce-mi pica si dupa dau trimite comanda si am platit iar 10 euro adica platesc si cand vine?

ESTE FAKE SITE-UL ASTA! pacat asculta nu exista alte site-uri din astea care platesc pe site nu si transport vama si in Romania platesc pe site totul cum e asta care am vrut sa-mi bag bani.