| puflle12345 a întrebat:

Eu am pe PC un browser Opera si unul Mozilla Firefox iar de cateva zile cand incerc sa deschid Opera, imi arata : "Error initializing Opera:module 11(prefs). Vi s-a mai intamplat cumva si voua? Daca da, astept raspuns si dau funda pentru cine imi spune cum sa rezolv aceasta problema.

4 răspunsuri:
| schajuman1344 a răspuns:

Intri aici C:\Users\"userul tau"\AppData\Roaming\Opera\Opera\Operaprefs.ini. După aceea deschizi Operaprefs.ini cu notepad şi ştergi linia asta Hot List File Ver2=C:\Downloads\temp\opera.adr Succes!

| stlucian a răspuns:

Dezinstaleaza-l si pune-l din nou. Vrea opera12.(nu si-a facut update)Dar as recomanda opera9

| charleslouboutin a răspuns:

Instaleaza chrome si nu mai sta cu 7 browsere, si de ca*at.

| Mihai555 a răspuns:

Nu stiu de ce folosesti tu opera nu prea e bun eu il locul tau mi-asi instala Google Chrome incearca sa il reinstaleziwinking