| TeoBizz a întrebat:

Eu am un Samsung E2510 si, dupa cum stiu cei care l-au mai avut, mai apar cateva probleme. Eu am o problema cu bateria, nu am niciodata semnal. Inainte era rar, o data la doua-trei zile, cam asa, dar acum nu am semnal toata ziua, mai ales ca l-am scapat si in apa si s-a stricat difuzorul, ma rog, probleme multelaughing. Am uitat sa spun ca odata ce bateria e scoasa, imi pierd semnalul pentru minim 7-8 ore.
Dar intrebarea e, pot lua o alta baterie de la un samsung cu şina, mai ciudatel, aşa, cu senzor, si s-o pun la telefonul meu? Sau trebuie sa-mi cumpar alta baterie pentru E2510?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca te referi la semnalul din reteaua in care esti sa stii ca nu are nici o treaba una cu alta.Bateria se poate descarca repede la problema pe care o ai.Mai bine cumpara-ti alt telefon.Din ce spui tu despre telefon sa stii ca e varzaaa.

| TeoBizz explică:

Stiu ca imi trebuie un alt telefon, dar trebuie sa astept sa mi se termine abonamentul. si crede-ma. e din cauza bateriei. Atunci cand imi scot bateria si peste un minut o pun la loc, nu mai am semnal. Si sunt in Orangewinking si toata lumea are semnal, numa' eu nu.