| Anonima0000000000 a întrebat:

Buna TPU eu cu niste prietene facem video blog asa,noi filmam cu un telefon avem un program viva video pe acesta noi taiem,filmam,adaugam efecte, dar din pacate aceasta aplicatie poate filma dor 5 minute daca stitii un proogram la fel de bun, dar sa filmeze mai mult timp!! stiti??;*

Răspuns Câştigător
| TheCuteOne a răspuns:

Dacă aveţi cablu USB, conectaţi telefonul la calculator şi descărcaţi filmul.O dată descărcat, editaţi-l în Windows Movie Maker sau VideoPad. Dacă nu aveţi cablu USB, puteţi edita şi direct pe telefon.
Dacă ai Android, recomand KineMaster Video Editor.
Dacă ai iOS, recomand Splice. Varianta de bază e gratuită, dar există şi versiuni contra-cost.

| Anonima0000000000 explică (pentru TheCuteOne):

Ok multumes MarAlbastru*;*

| TheCuteOne a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Cu plăcere! kiss

| Anonima0000000000 explică (pentru TheCuteOne):

:**