| ReMusS a întrebat:

Buna TPU eu joc farmerama si nu stiu cum sa adaug vecini(prieteni) la farmerama daca va rog eu din tot sufletul nu ma puteti voi baga ca vecini numele meu e samuray2 pe farmerama si daca mi-ati trimis invitatia spuneti-mi cum verific daca mi-ati trimis ca nu stiu straight face crying

2 răspunsuri:
| yasser25 a răspuns:

Ok in dreapta ai o sageata pe la mijlocul paginii, dai pe ea apoi dai pe acel patrat unde vezi un plus ( + ), apoi se va deschide un panou, si dai pe a 3 casuta de sus de la stanga la dreapta, apoi jos de tot o sa ai optiunea invita fermier, dai click pe ea si scrii numele fermierului! asta e tot, bafta!

| iubita15 a răspuns:

Salut,introdu adresa mea de mess si iti voi da vecinii mei, si pe mine, ca sa iti fie mai usor.
korehsilvia e id meu