| DanielLazărPopa2019 a întrebat:

Bună TPU. Există posibilitatea să recuperezi conversațiile șterse de pe Messenger chiar dacă au fost șterse acum 5 ani?

Răspuns Câştigător
| DeMicUnCălător a răspuns:

La fel ca și creierul nostru care uită conversațile vechi pentru a face loc celor mai actuale și relevante.
Răspunsul este nu.
Dacă acum 5 ani ai fi considerat acele conversați relevante pentru mai tărziu, ai fi găsit o mertodă să le păstrezi. Așa cum procedează acum cei de la google sau FB

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu mai sunt de actualitate sau de vreo importanta pentru nimeni.
Se arhiveaza pentru 1 an dupa care se sterg, fiindca nu mai fac trebuinta nimanui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tare mă îndoiesc

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca e posibil, vezi aici https://www.businessinsider.com/......k-messages

| ReddY25 a răspuns:

Nu

| Utilizatoare123 a răspuns:

Nu.

| ynad0987 a răspuns:

Cel mai ușor ar fi, să ceri ajutor direct celor de la Facebook! Mă gândesc că doar ei te pot ajuta, având în vedere și vechimea de 5 ani! Altfel nu știu dacă este vreo altă metodă!