| TheCubeBoy a întrebat:

Extista mouse-uri care nu lumineaza?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Da, cele clasice cu bila...http://www.okazii.ro/......a174883743

2 răspunsuri:
| Kettolix a răspuns:

Artefactele alea cu bila fara senzol. Lumina aia e un senzor straight face

| antonG a răspuns:

Alea cu bila nu sunt o alternativa in zilele noastre, au o precizie mizerabila. Exista si mouse-uri optice care nu lumineaza (sunt cu infrarosu). De exemplu eu am un Logitech M185 wireless, a costat vreo 60 de lei si nu lumineaza. De asemenea, din cate stiu, mouse-urile laser nu lumineaza.