| SpEed07 a întrebat:

Folosesc Windows 7.Cand pornesc computerul imi apare aceasta eroare"There was a problem starting fwp32.dll! The specified module could not be found"si nu stiu daca eroarea este de la Windows sau de la Fraps! Cand am deschis caluculatorul,fraps-ul nu pornea, dar ca sa fiu sigur m-am gandit sa pun intrebarea asta! Deci problema e de la Windows sau de la Fraps! FUNDA!

Răspuns Câştigător
| pclama4556abelxp a răspuns:

Windows 7 are niste probleme.Deci schimba windows-ul.Eu iti recomand windows xp sp3.Bafta

| Georgicuță a răspuns (pentru pclama4556abelxp):

Windows 7, cel mai naspa Windows.Ce are bai fratilor Windows 7? Eu folosesc windows 7 de 2 ani si nu are nici pe *&^%$. Baga-ti Windows 98 ca ala sigur nu are nici-o problema.In loc sa ne indreptam spre viitor ne intoarcem in trecut

3 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

E de la windows, reinstall

| Shatteredx a răspuns (pentru Shatteredx):

WIndows 7 nu are nici o problema, eu folosesc Windows 7 Ultima si de 1 an jumate nu l-am mai reinstalat. Merge perfect daca ai Avast Antivirus Free si Spyware Doctor instalat pe PC, nu iei virusi nici sa vrei. Daca ai bani upgradezi Avast antivirus la Internet Protection si nu mai ai nevoie de spyware doctor.