| aureljeo a întrebat:

fratele meu a plecat in china (tianjing mai exact) si am incercat sa vorbesc pe skype/ viber / kakao, prin scris merge perfect dar cand ttrebuie sa vorbim se aude intrerup. am incercat si digi oriunde dar odata ma aude o data nu ma aude, si asi dori sa stiu ce aplicatii android sa mai folosesc sa putem vorbi, multumesc

1 răspuns:
| Admunssen a răspuns:

Cuiva viteza la net ii este redusa. Chinezii nu prea sunt generosi cu asta. Mai mult, nu prea le place ca populatia sa aiba net. Convorbirile si mai ales cele in afara sunt puternic supravegheate.