| xSlimShady a întrebat:

Fratele meu are o tableta E-BODA Essential A200 cu procesor Cortex A8 1.0GHz, 7", 512MB DDR3, 4GB, Wi-Fi, Android 4.0, Negru / Gri Antracit. Are o problema cu ea, cand o deschide cate o data face figuri ii apare imaginea cu firma, si se inchid. Ca sa se deschida din nou trebuie sa fie conectata la incarcator dar tot asa. Asa a fost din fabricatie. Si inca o problema cu incarcatorul trebuie miscar ca sa incarce... A luat`o de la inceputul anului de pe Emag cred ca mai are 1 an si ceva garantie la ea... Dau FUNDA celui mai clar si sfatuitor RASPUNS!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai scris tu mai sus prezinta defectiuni din fabricatie ca sa il repari il duci frumos la reparat ca doar e in garantie mufa de la incarcator trebuie si ea reparata sau schimbata

1 răspuns:
| k2oor a răspuns:

Ai garantie duo la reparat sau schimbo