| Hahahahshshwb a întrebat:

ieri am incercat sa ma conectez pe contul meu de Instagram ca am 2 si mi-a aparut ceva in gen"E posibil ca proprietarul contului sa fi schimbat parola"si eu sunt propietarul, dupa am incercat cateva parole nu au mers dar am schimbat-o dupa aceea si merge, azi m-am uitat la istoricul conectarilor, locatiilor, pe email si schimbarile de parola si sunt doar ale mele.E posibil sa fi fost o eroare?

4 răspunsuri:
| AdrianALT a răspuns:

Este posibil si asta sau este posibil ca tu sa fii uitat parola, nu neaparat ca cineva sa ti-o fii schimbat.

Răspuns utilizator avertizat
| Hahahahshshwb explică (pentru Preda_Stefan_1984):

Am acesat datele contului si nu a intrat nimeni in afara de mine

Răspuns utilizator avertizat