| anapopescu12 a întrebat:

Buna,TPU.Stie cineva de ce nu ma pot conecta la contul de Instagram? Am doua conturi.Cel personal si un fanpage.Dar la fanpage nu ma pot conecta.Cand am intrat prima data imi spune ca este posibil ca proprietarul(care sunt eu) sa fi schimbat parola, apoi cand am incercat sa ma conectez imi spune ca s-a produs o eroare necunoscuta.La cautari apar, insa daca apas pe el nu imi arata postarile, nimic.Dar pe chrome daca intru imi spune ca e posibil ca pagina sa fi fost stearsa.
Stie cineva ce s-a intamplat? Pe e-mail nu mi-a aparut nimic.A fost sters sau este o eroare?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Ai conturi multiple, te-au blocat.