| Denisaaandreea144 a întrebat:

Buna!
Astăzi stăteam pur si simplu pe Instagram si dintr-o data am fost deconectata de la contul meu si mi-a apărut acest mesaj "Ai fost deconectat de la cont! E posibil ca proprietarul acestui cont sa fi schimbat parola."
Si am încercat ca sa conectez si nu merge.Imi arata acest mesaj de fiecare dată.
Stiti care e problema?
VA ROG AM NEVOIE DE AJUTORR

Răspuns Câştigător
| MinRaluca25 a răspuns:

Cel mai probabil ti-a fost spart contul. Raporteza-l si nu mai incerca sa te conectezi, e posibil ca instagramul sa-ti blocheze reteaua de internet pentru activitate suspecta, iar aceasta persoana care ti-a spart contul sa inceapa sa posteze tot felul de lucruri in numele tau.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum, care-i problema?
Tu chiar esti lipsita de bun simt, daca folosesti contul altcuiva si mai ai tupeu sa ceri explicatii de ce te-a deconectat.
Esti incapabila sa-ti afci singura un cont personal, pe Instagram?
Pentru ca nu-i normal si nici de bun simt, sa furi si sa folosesti conturile altora!

| Denisaaandreea144 explică (pentru Violleta2022):

Era contul meu personal, si contul a fost suspendat de Instagram timp de câteva ore.Nu vorbiți in necunoștință de cauză.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Denisaaandreea144):

Dat fiind declaratia ta, este evident ca nu-ti apartine contul, deci, esti si mincinoasa pe deasupra, pe langa lipsa de bun simt, din a folosii fara permisie, contul altcuiva.
Uite aici ce ai declarat in textul original, daca ai mintea scurta si ai uitat deja:
"E posibil ca proprietarul acestui cont sa fi schimbat parola."
Sincer, daca as fi in locul tau, m-as baga in gaura de sarpe, sa fii rusinata pe un forum online, folosing conturile altora si mintind cu nerusinare apoi.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Cineva ți-a aflat parola și a schimbat-o...

| Carasin a răspuns:

Ți-a găsit cineva parola