| TaviComplicat a întrebat:

Ieri mi-am cumparat un radio chinezesc (waxiba xb-1022u) cu MP3 pe card SD si usb. L-am probat cu cardul si cu stick-ul usb si mergea perfect, dar peste 5 minute s-a oprit brusc si de atunci nu se mai aude nimic, iar led-ul licare constant. Este incarcat, am pus fisiere.mp3 pe card si stick, si am incercat toate butoanele. Cine ma poate ajuta, are funda de la mine si numai bine. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Du-l inapoi la vanzator, sa-l schimbe (impreuna cu bonul de casa).
Daca problema se repeta si cu noul aparat, atunci ia-ti alt model.