| brokerul_4033 a întrebat:

Buna TPU astazi am cumparat o boxa mp3 WS-A7 si a mers radio dar nu am probat stick si alea apoi o pornesc se aude fain cateva minute de la radio si incepe sa se auda rau o opresc si o pornesc din nou si nu se mai aude NIMIC am bagat cu sticku nimic nu se aude am bagat in telefon sa vad nu se aude nimic

Ce s-a intamplat?
va rog ajutor DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Bag-o la incarcat!

| brokerul_4033 explică (pentru K0sti):

Degeaba ca nu a mers dar am mers la magazin si mi-a schimbat-o cu una mai buna care am mai dat diferenta dar totusi mersi ca ai incercat sa ma ajuti

| K0sti a răspuns (pentru brokerul_4033):

Pentru putin!