| Madalin01 a întrebat:

Imi dati si mie un link de unde pot descarca Dacia 1310 driving sau un joc de genu
! un simulator auto in care sa ma plimb prin oras cu masina la volan! Dau funda! Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| noname_1435 a răspuns:

Incerca gta Romania (e plin de dacii pe acolo)

| Madalin01 explică:

Sau unu de genu http://www.youtube.com/watch?v=lOx0XPdUWPc&feature=related asta! As fii recunoscator daca mi-ati da un link de unde pot descarca niste jocuri dinacestea! Multumesc anticipat!
!

| Madalin01 explică:

Stiu ca e plin de dacii in GTA Romania dar mi-e imi trebuie un simulator! Am vazut pe internet ca exista dar nu stiu de unde sa il iau sad

| nicushor42 a răspuns:

Nu am site-ul dar am numele jocului in dacia 1310 este adaugata in WORLD RACING 2