| aLlexaNndRa13 a întrebat:

Imi poate face cineva un videoclip din poze ( pe care o sa i le dau eu )? Daca nu este disponibil nimeni sa imi dati niste site-uri unde pot sa fac eu unul. Pana acum am incercat o gramada de site-uri si nu am reusit sa fac nici un videoclip. P.S. Lasati-va id de mess cei care pot sa imi faca un videoclip.
fundita + Vot! kiss kiss

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Windows movie maker ar trebui sa-l ai. Daca ai xp SP2. Daca nu, foloseste al 2-lea program. Te duci la "Download Slideshow Creator", iar la noua pagina care se deshide te duci la" Download Bolide Slideshow Creator" -free download.
Este si in limba romana si e foarte simplu.

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca ai W7 descarca de aici windows movie maker:
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=34
sau
http://xux.ro/program-pentru-filmulete-din-poze/
-cel mai bun e w.movie maker.

| aLlexaNndRa13 explică (pentru horia2012):

Am Windous XP. sad

| horia2012 a răspuns (pentru aLlexaNndRa13):

Windows movie maker ar trebui sa-l ai. Daca ai xp SP2. Daca nu, foloseste al 2-lea program. Te duci la "Download Slideshow Creator", iar la noua pagina care se deshide te duci la" Download Bolide Slideshow Creator" -free download.
Este si in limba romana si e foarte simplu.

| aLlexaNndRa13 explică:

Ma refeream la funda laughing