| 18Matei18 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un laptop care sa duca SAMP in peste 80 FPS la un pret decent?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Bani sa fie ca marfa este:
https://m.emag.ro/......D68SKVBBM/

5 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Https://m.emag.ro/......DBV7SNBBM/

...Daca vrei doar sa te joci samp, internet, filme, muzica ajunge asta.Nu te astepta sa duca Fornite la pretul asta.

| Bunica69 a răspuns:

Why? Oricum samp moare curand.

| Chiriac_Cosmin_1999 a răspuns:

Spune mi pretul si iti spun cel mai bun laptop.

| Illuminati2016 a răspuns:

Ca sa te bucuri de 80 de fps ai nevoie ca display ul laptopului sa fie de 80 sau mai mare iar xele mentionate au in jurul a 60 fps funda?

| Illuminati2016 a răspuns (pentru Bunica69):

Macar daca ar aparea un remaster cu grafici ca si gta 5 sau mai bune