| Ovimax a întrebat:

Buna TPU

îmi puteți spune care este cel mai bun program de creat site-uri?
am nevoie urgent de unul, fundița pentru cel mai bun răspuns happy

Răspuns Câştigător
| c0cuta a răspuns:

Http://www.ucoz.ro/....../register/ Acesta e cel mai bun site dupa parerea mea... Dar mai bine daca tu doresti sa investesti dintr-un site mai bine iti cumperi propriul tau site fiindca astea gratuite te obliga sa folosesti dupa ce iti scrii numele site-lui (ex: www.google.ro trebuie sa adaogi /ucoz : www.google.ro/ucoz) Bafta ai maxima securiate a site-lui iti garantez
funda?

1 răspuns:
| Loser8299 a răspuns:

Dreamweaver.Cred ca asa se scrie.De la Adobe.