| DjAnnaLove a întrebat:

Imi recomandati si mie ceva jocuri android? big grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
| iuli000 a răspuns:

Incearca mechs vs alliens, ben 10 xenodrome, amazing alex, wats is water (1 sau 2), angry birds (star wars 1sau 2, friend, rio ), metrou surfars, cs portable, talking (tom ginger ben pierre ), temple run(1sau2),fruit ninja, Naruto luptă: Shadow lama X, hill climb racing. funda

| DjAnnaLove explică (pentru iuli000):

Ce trebuie sa faci in jocul cu Naruto?

| iuli000 a răspuns (pentru DjAnnaLove):

Jocul nu este 100% gata. momentand alegi intre naruto si sasuke, un loc si dupa te lupti cu naruto-non http://download.pandaapp.com/......21546.html funda

6 răspunsuri:
| MrAlegzandruh a răspuns:

Subway surf
ZombieVill
CS
Minecraft
Templerun
Radiant
Wheres My Water
Candy Rush
Gangstar Ryo
Cauta pe siteu-l asta e plin de apk pe care le gasesti in magazin play cu bani, dar aici sunt gratis:http://www.apkmania.co
Bafta!

| Paula012 a răspuns:

Temple run, Subway Surfer, Jetpack JOYrider, Candy Crush Saga, Fruit Ninja. )

| aleexia a răspuns:

Subway surf, temple run, minion rush sunt cele mai populare happy