| RaZvYtHeMaFiA a întrebat:

Imi spuneti si mie ce sa aleg bluetooth sau cititor de carduri.Si mai am o intrebare la cititoarele de carduri se pot stoca informatii de pe card pe calculator. Dau funda+vot.

Răspuns Câştigător
| PinkyHeiii a răspuns:

Buna, eu as zice sa alegi bluetooth fiindca e mult mai bun si cititoarele de carduri nu stocheaza inf. de pe card pe calculator, doar pe laptop. Deci mai bine ai alege bluetooth findca cu el poti stoca informatii de pe card pe calculator. Sper ca ti-am fost de folos

| misterioaѕa a răspuns (pentru PinkyHeiii):

Bună
Sunt de acord cu tine.Am un cititor de carduri şi nu am ce face cu el fiindcă am pc.Bluetooh-ul e alegerea corectă.

6 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

2,se pot transfera/copia.

| DraGfirE a răspuns:

Nu iti lua card ca ele nu stocheaza pe pc ci doar pe laptop ia-ti bluetooth ca e foarte bun happy

| KungFuBoy a răspuns:

Bluetooth e si ieftin si practic eu am unu' si sunt multumit de el, am dat vreo 25 de lei pe el.
Salut

| RaZvYtHeMaFiA explică:

Multumesc la toti cei care au raspuns dar am ales primul raspuns fiindca avea multe voturi.

| Jhosh a răspuns:

Eu am ales bluetooth si nu ma pot plange de alegere, merge ca un cablu de date numa far cablu si ii si mult mai ieftin