| anonim_4396 a întrebat:

in legatutra cu facebook-ul, am vrut sa trimit un mesaj personal unei rude din S.U.A, dar nu a mers nu stiu de ce, niste prieteni mi-au spus ca poate avea un fel de protectie la mesaje, adica nu poate primii decat de la prieteni. Cum sa fac in asa fel incat sa-l pot adauga in lista de prieteni? Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi in asa fel incat sa pot lua legatura cu ruda respectiva! Va multumesc tuturor celor care imi veti raspunde! Si nu, nu i-am dat cerere de prietenie deoarece acolo sus in dreapta nu scrie decat LIKE si LISTEN SI O ROTITA CU O SAGEATA ( add to interes list, create a page, send feedback, report page, privacy, terms ).va rog ajutati-ma! multumesc

Răspuns Câştigător
| Less_Ray_1990 a răspuns:

Asta inseamna ca nu e o persoana e mai degraba o pagina deci nu prea ai sanse si da protectia este pusa dar daca poti lua legatura cu ruda ta spune-i sa te accepte ca prieten sau rude pe facebook asa vei putea trimite