| Millanteria a întrebat:

In primul rand vreau sa va urez SARBATORI FERICITE!
Am si eu o intrebare.Am un samsung shark3 3550 si de la un timp nu mi se mai deschid mesajele. Imi scrie "Incarcare" si imi dispare peste 3-4sec. acea chestiuta cu Incarcare si nu se intampla nimic. Oricum vroiam sa merg la un orange, dar ma intrebam daca nu ati patit si voi...Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| reysp a răspuns:

Poate are memory full se poate si de la asta, dar mai sfatuit un reset din fabricatie daca nu ai lucruri importante pe el ca se sterg

| Millanteria explică (pentru reysp):

Ok, mersi. laughing Oricum am alt telefon acum. Pe ala l-am dus la reparat si merge happy

1 răspuns: