| RosyRozy a întrebat:

Intai de toate nu stiu sigur daca am postat intrebarea unde trebuie si imi cer scuze. In al doilea rand as vrea sa va intreb ce fel de program pentru facut videoclipuri mi-ati recomanda? Care este cel mai bun? Ma intereseaza sa aiba multe efecte speciale. Am vazut un videoclip pe youtube in care erau efecte foarte frumoase gen : balonase, inimi, fulgere, ploaie etc. Am incercat sa descarc Sonny Vegas dar nu am reusit si e greu de folosit. Altceva mai usor de manevrat si totusi cu efecte frumoase mi-ati putea recomanda? Vreau cat mai multe exemple. ( dau funda si vot) happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti incepatoare, poti folosi "Windows Movie Maker", care il ai probabil deja instalat in calculator (vine odata cu windowsul).

Eu una, care am destul de multa experienta, folosesc " Sony Vegas Pro 10" si fac filmulete cam asa: http://www.youtube.com/watch?v=-IqtBbUcc74&feature=feedf

In fine, daca preferi ceva mai simplu, online si gratis, intra pe www.onetruemedia.com, fa-ti cont, si mai departe te descurci ( e destul de simplu )

Multa bafta!

4 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

Camtasia Studio 7.

| xxxnonamexxx a răspuns:

Pro show gold

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PowerDirector e foarte frumos poti filma si cu camera web... funda, vot?

| army_2952 a răspuns:

Movie maker