| iTo a întrebat:

intreb, este vreun program care instalezi windows doar intr-o fereastra si dupa ce in instalez (doar ca sa nu imi trebuiasca windows descarcat sau pe cd) dupa ce il instalez sa pot trage din windows-ul principal orice fisier in windows-ul acela ceva gen :
Oracle VM Virtual Box
Doar ca nu asa...

Dau funda maree big grin!

Răspuns Câştigător
| ElGreco21600 a răspuns:

Din ce stiu eu, nu. Asa mai bine descarci un windows de pe net, il pui pe un stick de 16 gb, si instalezi windows-ul de pe usb. Sunt tutoriale pe internet, nu pot sa iti explic.